Menu

Aranżacja wnętrz i remonty

blog pasjonata

A teraz o mnie

aleksanderzawadzki

              Miło mi, że nadal jesteście ze mną – to chyba znaczy, że mój blog jest ciekawy. Tak, czy inaczej przyszła pora na to, żeby napisać co nieco o sobie i właśnie w tym poście chcę to zrobić. Nazywam się Aleksander Zawadzki, mam 38 lat i od 10 lat prowadzę własną firmę. Zajmuję się aranżacją wnętrz oraz remontami, co daje mi nie tylko satysfakcję, ale także pozwala zarobić na chleb.


            Swoją pracę wykonuję z zaangażowaniem, ponieważ jest ona również moja pasją. Zatrudniam wyłącznie najwyższej klasy fachowców, dzięki czemu nie musimy martwić się o klientów – w tym przypadku poczta pantoflowa jest najlepszą reklamą. Oferuję usługi w konkurencyjnych cenach, a dzięki śledzeniu najnowszych trendów w wystroju, przygotowuję swoim klientom naprawdę designerskie projekty.

            Moja firma cieszy się zasłużoną renomą, ale oczywiście nie jest całym moim życiem. Mam wspaniałą rodzinę, która zawsze mnie wspiera oraz przyjaciół, na których mogę polegać. Wolny czas spędzam zazwyczaj na zabawach z dzieciakami – w końcu nieczęsto mają tatę w domu :)

 

© Aranżacja wnętrz i remonty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci